Ogłoszenia dla farmaceutów

Ruszyły zapisy na Regional BioCamp 2016

Typ ogłoszenia:
Inne
Region:
łódzkie

BioCamp to międzynarodowy projekt warsztatów dla studentów i doktorantów farmacji, biotechnologii oraz kierunków biologiczno-chemicznych. Najlepsi studenci z Europy mają szansę wziąć udział w trzydniowym forum farmaceutycznym, odbywającym się w stolicy Słowenii. Zgłoszenia polskich uczestników przyjmowane są do 10 marca.

Trzydniowe wydarzenie rozpocznie się 22 maja w Lublanie. Szansę na udział w projekcie dostanie 35 studentów i doktorantów z 10 krajów Europy. Podczas Regional BioCamp spotkają się najlepsi studenci ze Słowenii, Chorwacji, Bośni, Serbii, Macedonii, Austrii, Włoch, Niemiec, Polski i Rosji. Udział w Regional BioCamp to również możliwość wygrania wyjazdu na Novatris International BioCamp w Szwajcarii.

Co daje udział w Regional BioCamp?

Regional BioCamp to szansa na przyjrzenie się funkcjonowaniu dużego koncernu farmaceutycznego, w którym badania naukowe łączą się z międzynarodowym biznesem. Uczestnicy Regional BioCampu będą mieli okazję m.in. poznać uznanych ekspertów z firmy Sandoz, którzy podzielą się swoim doświadczeniem. Podczas forum zostaną poruszone tematy związane z rynkiem biotechnologicznym i farmaceutycznym.

Regional BioCamp to również szereg zajęć praktycznych. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat tego, jak można rozwijać oraz wprowadzać na rynek produkty biofarmaceutyczne. Przyszli specjaliści poznają specyfikę branży farmaceutycznej oraz możliwości rozwoju w jej obszarze.

Udział w BioCampie daje możliwość rozwinięcia kariery zawodowej w firmie Sandoz, a dla dwóch najlepszych studentów – wyjazd na kolejny etap projektu, czyli Novatris International BioCamp w Bazylei.

Jak się zgłosić?

Do projektu mogą się zgłaszać studenci i doktoranci farmacji, biotechnologii i kierunków biologiczno-chemicznych. Ze względu na międzynarodowość inicjatywy, wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego.
Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie http://www.lek.si/en/ w zakładce careers.

W celu zgłoszenia się do udziału w projekcie należy przesłać CV oraz formularz aplikacyjny (dostępny na stronie: http://www.lek.si/media/img/biocamp/Regional_BioCamp_2016_Aplication_Form.pdf) na adres: biocamp.poland[at]sandoz.com

Zgłoszenia polskich uczestników przyjmowane są do 10 marca.

Organizatorem i fundatorem projektu jest firma Sandoz.

gorący temat
Newsletter
Wprowadź swój adres e-mail

Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58. W razie wyrażenia zgody Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez PFM.PL S.A. w celu realizacji usługi newslettera (zawierającego m.in. informacje handlowe i marketingowe o produktach i usługach własnych administratora danych oraz podmiotów z nim współpracujących ). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, przy czym niezbędne do korzystania z newslettera.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( tj. adres e-mail ) przez PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58 w celu przesyłania newslettera (zawierającego m.in. informacje handlowe i marketingowe o produktach i usługach własnych administratora danych oraz podmiotów z nim współpracujących ), zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz.U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.) na podany powyżej adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez PFM.PL S.A. w imieniu własnym oraz na zlecenie podmiotów współpracujących.

Wyrażam zgodę na używanie przez PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58 telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243 z późn. zm.).

Błąd. Wypełnij poprawnie wymagane pola.
REJESTRACJA
Typ konta
Specjalizacja
 
 
Alergologia
Anestezjologia
Chirurgia
Dermatologia i wenerologia
Diabetolog
Endokrynologia
Farmakologia kliniczna
Gastroenterologia
Geriatria
Ginekologia
Hematologia
Immunologia
Internista
Kardiologia
Medycyna
Nefrologia
Okulistyka
Onkologia
Ortopedia
Otorynolaryngologia
Pediatria
POZ
Psychiatria
Reumatologia
Transplantologia
Urologia
Numer PWZ
Imię
Nazwisko
Adres e-mail (login)
Hasło
Powtórz hasło

Administratorem danych osobowych jest PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58. Dane osobowe przetwarzane będą w zakresie dostępu i korzystania z Portalu, a także w celach handlowych, marketingowych, edukacyjnych i statystycznych i nie będą udostępniane innym odbiorcom, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz.U. 2015 poz. 2135 ze zm.).

Użytkownicy Portalu mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanych wyżej celów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingowych produktów i usług własnych oraz podmiotów współpracujących.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach statystycznych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez PFM.PL S.A. w imieniu własnym oraz na zlecenie podmiotów współpracujących, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, z 2015 r. poz. 1844).

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Portalu Farmaceutyczno Medycznego i akceptuję jego postanowienia.

Błąd. Wypełnij poprawnie wymagane pola.