Ogłoszenia dla farmaceutów

Dermatolog praca okolice Berlin

Typ ogłoszenia:
Oferta pracy
Region:
nie dotyczy
Lokalizacja:
51429 Berlin
Telefon:
48222472893

Dla naszego klienta, szpitala z regularnym obłożeniem około 415 łóżek, będący w rękach prywatnego przedsiębiorcy z kraju związkowego Brandenburgia w okolicach Berlina, w pobliżu granicy z Polską, szukamy lekarza specjalisty dermatologa.

Szpital jest wyposażony w najlepszy i najnowocześniejszy sprzęt składa się z 13 oddziałów, które świadczą pomoc ambulatoryjną dla około 20.000 pacjentów rocznie. Obszar dermatologii oferuje pacjentom pełne spektrum opieki w wielu zakresach świadczonej opieki, jak diagnostyka, terapie alergologiczne, nowotwory skóry, łuszczyca i atopowe zapalenie skóry. Szpital prowadzi ponadto medyczne centrum opieki zdrowotnej (MVZ) i w związku z tym zabiegi są przeprowadzane zarówno w szpitalu, jak i ambulatoryjne w MVZ.

Pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, regularny czas pracy, a także finansowe wsparcie przy różnego rodzaju wewnętrznych i zewnętrznych formach rozwoju zawodowego. Mogą Państwo zdecydować, czy chcecie pracować w pełnym, czy niepełnym wymiarze czasu pracy. Nasz klient oferuje ponadto możliwość finansowania biletów kolejowych bądź służbowego samochodu w przyszłości, a ponadto oferuje swoje wsparcie w razie wyprowadzki i przy poszukiwaniu mieszkania. W pobliżu miejsca pracy są dostępne przedszkola i szkoły dla dzieci lekarzy.

Oferowane miejsce pracy jest szczególnie atrakcyjne dla lekarzy pochodzących z Polski chcących rozpocząć karierę w Niemczech z uwagi na bliskie położenie miejsca pracy względem polskiej granicy. Praca w takim miejscu pozwala z jednej strony żyć i pracować w Niemczech, a z drugiej strony być blisko rodziny w Polsce. Położona w pobliżu pracy granica Niemiec Berlin oferuje wszelkie zalety metropolii, jak przede wszystkim liczne możliwości spędzenia wolnego czasu, liczne zabytki i jakość życia na wysokim poziomie.

 

Wymagania:

 • Ukończone studia medycyny;
 • Tytuł lekarza dermatologa uzyskany w kraju UE;
 • Znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie B2;
 • Gotowość zamieszkania w Brandenburgii;

Nasz klient oferuje:

 • Wolne od ryzyka zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowe premie
 • Regularny czas pracy (max 40 godzin tygodniowo), na pełen bądź na część etatu
 • Życie i pracę na wysokim poziomie
 • Pracę w profesjonalnym środowisku pracy, w bogaty sposób wyposażonym
 • Regularne szkolenia przy wparciu finansowym pracodawcy
 • Ewentualny zwrot za koszty dojazdów do pracy lub możliwość otrzymania samochodu służbowego
gorący temat
Newsletter
Wprowadź swój adres e-mail

Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58. W razie wyrażenia zgody Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez PFM.PL S.A. w celu realizacji usługi newslettera (zawierającego m.in. informacje handlowe i marketingowe o produktach i usługach własnych administratora danych oraz podmiotów z nim współpracujących ). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, przy czym niezbędne do korzystania z newslettera.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( tj. adres e-mail ) przez PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58 w celu przesyłania newslettera (zawierającego m.in. informacje handlowe i marketingowe o produktach i usługach własnych administratora danych oraz podmiotów z nim współpracujących ), zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz.U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.) na podany powyżej adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez PFM.PL S.A. w imieniu własnym oraz na zlecenie podmiotów współpracujących.

Wyrażam zgodę na używanie przez PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58 telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243 z późn. zm.).

Błąd. Wypełnij poprawnie wymagane pola.
REJESTRACJA
Typ konta
Specjalizacja
 
 
Alergologia
Anestezjologia
Chirurgia
Dermatologia i wenerologia
Diabetolog
Endokrynologia
Farmakologia kliniczna
Gastroenterologia
Geriatria
Ginekologia
Hematologia
Immunologia
Internista
Kardiologia
Medycyna
Nefrologia
Okulistyka
Onkologia
Ortopedia
Otorynolaryngologia
Pediatria
POZ
Psychiatria
Reumatologia
Transplantologia
Urologia
Numer PWZ
Imię
Nazwisko
Adres e-mail (login)
Hasło
Powtórz hasło

Administratorem danych osobowych jest PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58. Dane osobowe przetwarzane będą w zakresie dostępu i korzystania z Portalu, a także w celach handlowych, marketingowych, edukacyjnych i statystycznych i nie będą udostępniane innym odbiorcom, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz.U. 2015 poz. 2135 ze zm.).

Użytkownicy Portalu mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanych wyżej celów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingowych produktów i usług własnych oraz podmiotów współpracujących.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach statystycznych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez PFM.PL S.A. w imieniu własnym oraz na zlecenie podmiotów współpracujących, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, z 2015 r. poz. 1844).

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Portalu Farmaceutyczno Medycznego i akceptuję jego postanowienia.

Błąd. Wypełnij poprawnie wymagane pola.