Index leków

Leki stosowane w kaszlu i przeziębieniu

  • Acodin, Sanofi-Aventis (1 tabl. zawiera 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu; tabletki zawierają laktozę. 5 ml syropu Acodin 150 Junior zawiera 7,5 mg bromowodorku dekstrometorfanu oraz 50 mg dekspantenolu; 5 ml syropu Acodin 300 zawiera 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu oraz 50 mg dekspantenolu; syropy zawierają sacharozę.)
  • Aflegan, PharmaSwiss Česká republika (1 ampułka (2 ml) zawiera 15 mg ambroksolu.)
  • Alcep, Hasco-Lek (100 g syropu zawiera 15 g wyciągu płynnego z cebuli. Preparat zawiera sacharozę i etanol.)
  • Alte forte z miodem, Gemi (100 g preparatu zawiera 34,5 g maceratu z 6 g korzenia prawoślazu i 64 g miodu oczyszczonego.)
  • AmbroHEXAL, Sandoz (1 ampułka 2 ml zawiera 15 mg ambroksolu.)
  • Ambrosan, PRO. MED. CS. Praha (1 tabl. zawiera 30 mg chlorowodorku ambroksolu.)
  • Ambrosol Teva, Teva Pharmaceuticals Polska (1 tabl. zawiera 30 mg chlorowodorku ambroksolu; tabletki zawierają laktozę.)
  • Ambrosol Teva, Teva Pharmaceuticals Polska (5 ml syropu zawiera 15 mg lub 30 mg ambroksolu; syrop zawiera sorbitol, p-hydroksybenzoesany metylu i propylu oraz glikol propylenowy.)
  • Ambrotaxer, Sopharma Warszawa (5 ml syropu zawiera 15 mg chlorowodorku ambroksolu. Preparat zawiera: parahydroksybenzoesan metylu, parahydroksybenzoesan propylu, glikol propylenowy.)
  • Ambroxol 123ratio, 123ratio (1 ml roztworu doustnego zawiera 3 mg lub 6 mg chlorowodorku ambroksolu. Lek zawiera sorbitol.)
  • Analgol, Profarm (100 g maści zawiera: 1,0 g kamfory, 1,0 g mentolu, po 0,5 g olejków: sosnowego, jałowcowego i terpentynowego.)
  • Apipulmol, Apipol-Farma (10 ml (łyżka stołowa) preparatu zawiera 260 mg sulfogwajakolu, 12 mg chlorku amonu oraz ziołomiód sosnowy.)
  • Apitussic, Apipol-Farma (5 ml syropu zawiera 52 mg sulfogwajakolu. Preparat zawiera sacharozę (w postaci ziołomiodu sosnowego).)
  • Atussan, Polfarmex (5 ml syropu zawiera 7,5 mg (Atussan) lub 4 mg (Atussan mitte) cytrynianu butamiratu; lek zawiera sorbitol oraz glicerol.)
  • Babicum, NP Pharma (100 g preparatu zawiera wyciąg z liścia babki lancetowatej (0,7-1,3:1). Preparat zawiera etanol.)
  • Bronchicum, A. Nattermann & Cie. (100 ml syropu zawiera 15 g wyciągu płynnego z ziela tymianku. Zawiera 5,6% obj. alkoholu. 1 tabl. zawiera 100 mg wyciągu płynnego z ziela tymianku.)
  • Butamid, PharmaSwiss Česká republika (1 ml syropu zawiera 1,5 mg cytrynianu butamiratu. Preparat zawiera maltitol ciekły.)
  • Cepasmel, Gemi (100 g syropu zawiera 10 g wyciągu płynnego cebulowego, 2 g wyciągu czosnkowego. 1 ml preparatu wykazuje aktywność bakteriostatyczną nie mniejszą niż 20 I.U. Preparat zawiera miód oczyszczony i etanol 4-6%.)
  • Cepastil, Gemi (100 g syropu zawiera 10 g wyciągu płynnego cebulowego, 2 g wyciągu czosnkowego. 1 ml preparatu wykazuje aktywność bakteriostatyczną nie mniejszą niż 20 I.U. Preparat zawiera sacharozę i etanol 5-7%.)
  • Contril, US Pharmacia (5 ml syropu zawiera 100 mg gwajafenezyny i 10 mg bromowodorku dekstrometorfanu.)
  • Depulol, Hasco-Lek (100 g żelu zawiera 5 g olejku rozmarynowego, 5 g olejku eukaliptusowego, 6 g balsamu peruwiańskiego.)
  • DexaCaps, Herbapol Lublin (1 kaps. zawiera 167 mg wyciągu suchego z kwiatostanu lipy, 50 mg wyciągu suchego z ziela melisy, 20 mg bromowodorku dekstrometorfanu.)
  • Dexapico, Herbapol Lublin (100 g syropu zawiera 0,1 g bromowodorku dekstrometorfanu oraz 25 g wyciągu wodnego z kwiatostanu lipy (5 ml syropu zawiera 6,5 mg bromowodorku dekstrometorfanu). Preparat zawiera sacharozę (3,9 g/5 ml).)
  • DexaPini, Herbapol Lublin (5 ml syropu zawiera 6,5 mg bromowodorku dekstrometorfanu, 426 mg wyciągu sosnowego i 65 mg nalewki koprowej. Lek zawiera do 7% (m/v) etanolu.)
  • Diabetussic, Hasco-Lek (100 gl preparatu zawiera 6,0 g sulfogwajakolu. Zawiera 5,9 g etanolu 96st.. Nie zawiera cukru.)
  • Echinasal, Herbapol Wrocław (100 g syropu zawiera: 5 g wyciągu złożonego (1:4,4) z: liścia babki lancetowatej (60%), ziela grindelii (20%), owoców róży (20%); 3 g wyciągu z ziela tymianku (1:4) oraz 2 g soku z ziela jeżówki purpurowej (1:1). Preparat zawiera etanol oraz sacharozę.)
  • Envil kaszel, Aflofarm Farmacja Polska (5 ml syropu zawiera 15 mg (junior) lub 30 mg chlorowodorku ambroksolu; syrop zawiera sorbitol. 1 tabl. zawiera 30 mg chlorowodorku ambroksolu; tabl. zawierają laktozę.)
  • Erdomed, Angelini Pharma Polska (1 kaps. zawiera 300 mg erdosteiny. 1 saszetka zawiera 225 mg erdosteiny; 1 saszetka zawiera 4 g sacharozy. Po rozpuszczeniu w wodzie - 1 ml zawiesiny doustnej zawiera 35 mg erdosteiny; 2,5 ml zawiesiny zawiera 1 g sacharozy. )
  • Eukaliptiss, Dr. Theiss Naturwaren (100 g maści zawiera: 7,5 g olejku eukaliptusowego, 7,5 g olejku sosnowego, 5 g kamfory.)
  • Farfaron, Gemi (100 g syropu zawiera 5 g wyciągu gęstego z podbiału. Preparat zawiera sacharozę.)
  • Flavamed, Berlin-Chemie (1 tabl. zawiera 30 mg chlorowodorku ambroksolu; tabletki zawierają laktozę. 1 tabl. musująca zawiera 60 mg chlorowodorku ambroksolu; tabletki zawierają laktozę, sorbitol i sód. 5 ml syropu zawiera 15 mg, syrop zawiera sorbitol. 5 ml roztworu doustnego zawiera 30 mg chlorowodorku ambroksolu; roztwór zawiera sorbitol.)
  • Flegatussin, Herbapol Lublin (100 g syropu zawiera 40 mg chlorowodorku bromoheksyny oraz 36 g wyciągu płynnego, wodnego (1:3) z liści babki lancetowatej i kwiatów dziewanny.)
  • GuajaVIS, Vis (1 g syropu zawiera 20 mg gwajafenezyny. Preparat zawiera sacharozę i etanol.)
  • Guajazyl, Espefa (5 ml syropu zawiera 125 mg gwajafenezyny. Syrop zawiera: sacharozę, parahydroksybenzoesan etylu, etanol oraz czerwień koszenilową.)
  • Hedelicum, Natur Produkt Pharma (1 ml syropu zawiera 4 mg wyciągu płynnego z liści bluszczu, 70 mg wyciągu płynnego z ziela tymianku oraz 10 mg wyciągu płynnego z korzenia lukrecji.)
  • Hedelix, Krewel Meuselbach (100 ml syropu zawiera 0,8 g wyciągu z liści bluszczu pospolitego (2,2 - 2,9:1); ekstrahent etanol 96% (V/V): glikol propylenowy: woda (45:2:53) m/m/m. Preparat zawiera sorbitol.)
  • Hederasal, Herbapol Wrocław (100 g syropu zawiera 430,55 mg wyciągu suchego z liści bluszczu (4-8:1).)
  • Hederoin, Herbapol Wrocław (1 tabl. zawiera 15 mg wyciągu suchego z liści bluszczu pospolitego.)
  • Helical, Medana Pharma (5 ml syropu zawiera 27,78 mg suchego wyciągu z liści bluszczu pospolitego.)
  • HeliPico, Medana Pharma (5 ml syropu zawiera 27,78 mg suchego wyciągu z liści bluszczu pospolitego (oraz 4,2 g sorbitolu ciekłego - E420). Ekstrahent - etanol 30% (m/m).)
  • Herbapect, Aflofarm Farmacja Polska (5 ml syropu zawiera 498 mg wyciągu z ziela tymianku, 348 mg nalewki z pierwiosnka, 87 mg sulfogwajakolu. Preparat zawiera 7,7 % (v/v) etanolu oraz sorbitol.)
  • Herbion na kaszel mokry, Krka (1 ml syropu zawiera 7 mg suchego wyciągu z liści bluszczu. Syrop zawiera sorbitol. 5 ml syropu zawiera 0,5 mg etanolu (składnik substancji smakowo-zapachowej).)
  • Kalium guajacolosulfonicum, Galena (1 tabl. zawiera 500 mg sulfogwajakolu.)
  • Lancetan, Prolab (100 g syropu zawiera 10 g wyciągu płynnego z babki lancetowatej. 5 ml syropu zawiera 0,22-0,37 g alkoholu.)
  • Lanceticum, Dr. Theiss Naturwaren (100 g preparatu zawiera: 5,0 g wyciągu płynnego z liścia babki lancetowatej (1:1), miód, olejek mięty pieprzowej.)
  • Medox, Zentiva (1 tabl. zawiera 30 mg chlorowodorku ambroksolu.)
  • Mucofluid, UCB Pharma (1 ml aerozolu zawiera 50 mg mesny (2-merkaptoetanosulfonianu sodu). 1 dawka zawiera 5 mg mesny.)
  • Mucosolvan, Boehringer Ingelheim (1 ampułka 2 ml zawiera 15 mg chlorowodorku ambroksolu.)
  • Mucosolvan, Boehringer Ingelheim (1 ml płynu do inhalacji zawiera 7,5 mg chlorowodorku ambroksolu.)
  • Mucosolvan, Boehringer Ingelheim (1 pastylka miękka zawiera 15 mg chlorowodorku ambroksolu; pastylki zawierają sorbitol. 1 tabl. zawiera 30 mg chlorowodorku ambroksolu; tabletki zawierają laktozę. 5 ml syropu zawiera 30 mg chlorowodorku ambroksolu, 5 ml syropu mini zawiera 15 mg chlorowodorku ambroksolu; syropy zawierają sorbitol.)
  • Mukolina, Teva Pharmaceuticals Polska (1 ml syropu zawiera 50 mg karbocysteiny; syrop zawiera sorbitol, glicerol oraz p-hydroksybenzoesan metylu.)
  • Nacecis, Natur Produkt Pharma (1 tabl. musująca zawiera 600 mg acetylocysteiny. Preparat zawiera izomalt, aspartam i wodorowęglan sodu  (1 tabl. zawiera 183,4 mg sodu).)
  • Noverban, Prolab (100 g syropu zawiera 15 g wyciągu z kwiatu dziewanny; zawiera nie mniej niż 0,02 % glikozydów irydoidowych w przeliczeniu na aukubinę. Zawartość etanolu 4,7%. )
  • Pectobonisol, Bonimed (100 g płynu zawiera: 40 g soku z ziela babki lancetowatej, 15 g nalewki z kwiatostanu lipy, 15 g nalewki z korzenia lukrecji, 10 g nalewki z liści mięty, 20 g wyciągu z ziela tymianku. Zawartość alkoholu wynosi 40%-50%.)
  • Pectonarex, Herbapol Pruszków (100 g preparatu zawiera 15 g wyciągu z korzenia mydlnicy, 45 g wyciągu z liścia babki lancetowatej, 30 g wyciągu z ziela tymianku, 9,9 g sorbitolu 70%. Preparat zawiera 20 % etanolu.)
  • Pectosol, Herbapol Pruszków (Preparat zawiera wyciąg płynny z: 27 g korzenia omanu, 18 g porostu islandzkiego, 9 g korzenia mydlnicy, 18 g ziela hyzopu, 18 g ziela tymianku, 10 g gliceryny. Preparat standaryzowany na zawartość heleniny - nie mniej niż 400 mg w 100 ml. Zawartość etanolu 57-63% v/v.)
  • PiniHelix, Apipol-Farma (5 ml syropu zawiera 101,9 mg wyciągu z liści bluszczu oraz aktywne składniki pomocnicze: suchy wyciąg z lukrecji, płynny wyciąg z tymianku oraz ziołomiód sosnowy. Preparat jest standaryzowany na zawartość hederakozydu C (5 ml zawiera 1,56-1,98 mg).)
  • Pinimentol, Apotheca Pacis (Płyn zawiera olejek z jałowca, olejek z mięty pieprzowej, olejek z sosny zwyczajnej, olejek eukaliptusowy.)
  • Plantifort, Hasco-Lek (100 g syropu zawiera 10 g wyciągu z liścia babki lancetowatej, 2,5 g wyciągu z jeżówki. Preparat zawiera sacharozę i etanol.)
  • Prospan, Engelhard Arzneimittel
  • Prospan, Engelhard Arzneimittel (1 ml syropu zawiera 7 mg suchego wyciągu z liści bluszczu (5-7,5:1). Zawiera sorbitol.)
  • Pulmex Baby, Novartis Consumer Health (1 g maści zawiera 60 mg balsamu peruwiańskiego, 50 mg olejku rozmarynowego i 50 mg olejku eukaliptusowego.)
  • Pulmonil, Pampa (100 g maści zawiera: olejek terpentynowy 5,0 g; kamforę 4,5 g, mentol 2,2 g; tymol 0,5 g; olejek eukaliptusowy 2,0 g; olejek sosnowy, olejek jałowcowy.)
  • Pulmozyme, Roche (1 ampułka (2,5 ml) zawiera 2 500 j.m. (2,5 mg) dornazy alfa.)
  • Robitussin Antitussicum, Whitehall (5 ml syropu zawiera 7,5 mg bromowodorku dekstrometorfanu.)
  • Robitussin Expectorans, Whitehall (5 ml syropu zawiera 100 mg gwajafenezyny.)
  • Robitussin Junior, Whitehall (5 ml syropu zawiera 3,75 mg bromowodorku dekstrometorfanu (oraz 1454 mg sorbitolu, 242 maltitolu,103 mg etanolu, 0,132 mg amarantu).)
  • Rubital, Gemi (100 g syropu zawiera 26,6 g wodnego maceratu z 2 g korzenia prawoślazu lekarskiego (2:40); syrop zawiera nie więcej niż 0,7% (m/m) etanolu. 100 g syropu forte zawiera 26,6 g wodnego maceratu z 9 g korzenia prawoślazu lekarskiego (9:40); syrop zawiera nie więcej niż 0,5% (v/v) etanolu.)
  • Rubital compositum, Gemi (Preparat zawiera 0,1 g chlorowodorku efedryny, 0,5 g benzoesanu sodu, 66,0 g syropu prawoślazowego, 33,4 g syropu z malin. 10 ml syropu zawiera 8,2 g sacharozy.)
  • Sal Ems Artificiale, Galenus (1 tabl. zawiera 630 mg wodorowęglanu sodu, 243 mg chlorku sodu, 12,06 mg bezwodnego siarczanu potasu, 8,1 mg bezwodnego siarczanu sodu, 0,45 mg bezwodnego wodorofosforanu dwusodowego.)
  • Sal Ems Factitium, Ziołolek (1 tabl. zawiera 450 mg sztucznej soli emskiej, w tym: 318,15 mg wodorowęglanu sodu, 0,045 mg bromku sodu, 0,225 mg bezwodnego fosforanu sodu, 121,5 mg chlorku sodu, 4,05 mg bezwodnego siarczanu sodu, 6,03 mg siarczanu potasu. Preparat zawiera sacharozę.)
  • Sinupret, Bionorica (1 tabl. drażowana zawiera 6 mg korzenia goryczki, 18 mg kwiatu pierwiosnka z kielichem, 18 mg ziela szczawiu, 18 mg kwiatu bzu czarnego, 18 mg ziela werbeny. Lek zawiera laktozę, syrop glukozowy, sacharozę i sorbitol. 100 g kropli zawiera 29 g ekstraktu otrzymanego z następujących surowców roślinnych: korzenia goryczki, kwiatu pierwiosnka z kielichem, ziela szczawiu, kwiatu bzu czarnego, ziela werbeny, w stosunku 1:3:3:3:3, ekstrahowanych etanolem (59% v/v). Lek zawiera 19% (v/v) etanolu.)
  • Sinupret extract, Bionorica (1 tabl. drażowana zawiera 160 mg natywnego suchego wyciągu (3-6:1) złożonego z: korzenia goryczki, kwiatu pierwiosnka, ziela szczawiu, kwiatu bzu czarnego, ziela werbeny w stosunku 1:3:3:3:3. Pierwszy ekstrahent: etanol 51% (m/m). Lek zawiera syrop glukozowy i sacharozę.)
  • Sirupus Kalii guajacolosulfonici, Vis (1 g syropu zawiera 60 mg sulfogwajakolu. Preparat zawiera sacharozę i etanol.)
  • Sirupus Plantaginis, Hasco-Lek (100 g syropu zawiera 10 g wyciągu z babki lancetowatej. Lek zawiera sacharozę i etanol.)
  • Sirupus Plantaginis Plantagen, Gemi (100 g syropu zawiera 12 g płynnego ekstraktu z liścia babki lancetowatej (1:2,0-2,5). Preparat zawiera ok. 6% etanolu i sacharozę.)
  • Sirupus Tussipini, Hasco-Lek (100 części preparatu zawiera 6,6 części płynnego wyciągu sosnowego; 0,16 części wyciągu płynnego z glistnika; 1 część nalewki z kopru włoskiego, 1 część mleczanu wapnia; 0,05 części fosforanu kodeiny; 0,1 części kwasu ortofosforowego.)
  • Sirupus Tussipini D, Hasco-Lek (100 g syropu zawiera 6,6 g płynnego wyciągu z pędów sosny, 1 g nalewki z owocu kopru włoskiego, 1 g mleczanu wapnia. Lek zawiera sacharozę i etanol.)
  • Sirupus Verbasci, Hasco-Lek (100 g syropu zawiera 15 g wyciągu z kwiatów dziewanny. Lek zawiera sacharozę i etanol.)
  • Succus Farfarae PhytoPharm, Phytopharm Klęka (100 ml płynu zawiera sok ze świeżych liści podbiału (1:1), etanol 25-35% (v/v).)
  • Sudafed Muco na kaszel mokry, McNeil Products/Johnson & Johnson (5 ml roztworu zawiera 100 mg gwajafenezyny; roztwór zawiera: etanol, czerwień koszenilową, sód, glukozę, fruktozę. 5 ml syropu zawiera 100 mg gwajafenezyny; syrop zawiera: etanol, glukozę, sacharozę.)
  • Supremin, Teva Pharmaceuticals Polska (5 ml syropu zawiera 4 mg cytrynianu butamiratu. Preparat zawiera aspartam, kwas benzoesowy, parahydroksybenzoesan metylu oraz maltitol ciekły.)
  • Syrop prawoślazowy, Amara (100 g syropu zawiera 32,9 g maceratu (1:6,58) z korzenia prawoślazu lekarskiego. Preparat zawiera etanol - 0,017% (v/v); sacharozę i kwas benzoesowy.)
  • Syrop prawoślazowy, Aflofarm Farmacja Polska (100 g syropu zawiera 35,9 g maceratu z 5 g korzenia prawoślazu. Preparat zawiera etanol, sacharozę i kwas benzoesowy.)
  • Syrop prawoślazowy alte, Gemi (100 g syropu zawiera 36 g wodnego maceratu z 5 g korzenia prawoślazu lekarskiego. Preparat zawiera etanol, sacharozę i kwas benzoesowy.)
  • Syrop prawoślazowy alte forte, Gemi (100 g syropu zawiera 36 g maceratu z 6 g korzenia prawoślazu lekarskiego.)
  • Syrop prawoślazowy złożony Gemi, Gemi (Preparat zawiera: 96,3 cz. syropu prawoślazowego, 0,2 cz. chlorowodorku efedryny, 2,0 cz. benzoesanu sodu, 1,5 cz. nalewki pomarańczowej.)
  • Syrop tymiankowy złożony, Herbapol Wrocław (Syrop zawiera: 15 g wyciągu płynnego z ziela tymianku i 0,01 g tymolu. Lek zawiera sacharozę i etanol.)
  • Syrop z babki lancetowatej, Herbapol Kraków
  • Syrop z sulfogwajakolem Galena, Galena (Preparat zawiera sulfogwajakol. Preparat zawiera sacharozę i etanol.)
  • Tussal Antitussicum, Biofarm® (1 tabl. powl. zawiera 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu; tabletki zawierają laktozę.)
  • Tussal Expectorans, Biofarm® (1 tabl. zawiera 30 mg chlorowodorku ambroksolu; tabletki zawierają laktozę.)
  • Tussi Drill, Pierre Fabre Medicament Francja (5 ml syropu zawiera 5 mg bromowodorku dekstrometorfanu. Preparat zawiera maltitol.)
  • Tussicom, Sanofi-Aventis (5 g proszku do sporządzania roztworu (1 saszetka) zawiera 200 mg, 400 mg lub 600 mg acetylocysteiny. Preparat zawiera sacharozę; ponadto saszetki 400 mg zawierają żółcień chinolinową, a saszetki 600 mg czerwień koszenilową. )
  • Tussidex, Hasco-Lek (1 kaps. zawiera 15 mg lub 30 mg bromowodorku dekstrometorfanu. Preparat zawiera sorbitol, czerwień koszenilową, glikol propylenowy.)
  • Tymianek i podbiał, Omega Pharma (1 pastylka zawiera 100 mg wyciągu gęstego z tymianku i 100 mg wyciągu gęstego z podbiału.)
  • Tymsal spray, Herbapol Kraków (100 ml preparatu zawiera 67,9 g wyciągu tymiankowego płynnego (1:3), 29,1 g nalewki z szałwii (1:5). Preparat zawiera 38–47 % (v/v) etanolu.)
  • Vicks MedDex o smaku miodu na kaszel suchy, WICK Pharma Zweigniederlassung der Procter&Gamble (1 pastylka zawiera 7,33 mg dekstrometorfanu; lek zawiera glukozę (1,1 g) i sacharozę (2,2 g). 15 ml syropu zawiera 20 mg dekstrometorfanu; lek zawiera alkohol, sacharozę (5,5 g), sód (1,3 mmol/15 ml syropu).)
  • Vicks MedExpecto o smaku miodu i imbiru na kaszel mokry, WICK Pharma Zweigniederlassung der Procter&Gamble (15 ml syropu zawiera 200 mg gwajafenezyny. Lek zawiera alkohol, sacharozę i sód (1,3 mmol/15 ml syropu).)
gorący temat
Newsletter
Wprowadź swój adres e-mail

Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58. W razie wyrażenia zgody Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez PFM.PL S.A. w celu realizacji usługi newslettera (zawierającego m.in. informacje handlowe i marketingowe o produktach i usługach własnych administratora danych oraz podmiotów z nim współpracujących ). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, przy czym niezbędne do korzystania z newslettera.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( tj. adres e-mail ) przez PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58 w celu przesyłania newslettera (zawierającego m.in. informacje handlowe i marketingowe o produktach i usługach własnych administratora danych oraz podmiotów z nim współpracujących ), zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz.U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.) na podany powyżej adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez PFM.PL S.A. w imieniu własnym oraz na zlecenie podmiotów współpracujących.

Wyrażam zgodę na używanie przez PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58 telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243 z późn. zm.).

Błąd. Wypełnij poprawnie wymagane pola.
REJESTRACJA
Typ konta
Specjalizacja
 
 
Alergologia
Anestezjologia
Chirurgia
Dermatologia i wenerologia
Diabetolog
Endokrynologia
Farmakologia kliniczna
Gastroenterologia
Geriatria
Ginekologia
Hematologia
Immunologia
Internista
Kardiologia
Medycyna
Nefrologia
Okulistyka
Onkologia
Ortopedia
Otorynolaryngologia
Pediatria
POZ
Psychiatria
Reumatologia
Transplantologia
Urologia
Numer PWZ
Imię
Nazwisko
Adres e-mail (login)
Hasło
Powtórz hasło

Administratorem danych osobowych jest PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58. Dane osobowe przetwarzane będą w zakresie dostępu i korzystania z Portalu, a także w celach handlowych, marketingowych, edukacyjnych i statystycznych i nie będą udostępniane innym odbiorcom, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz.U. 2015 poz. 2135 ze zm.).

Użytkownicy Portalu mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanych wyżej celów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w toku rejestracji w zakresie dostępu i korzystania z Portalu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingowych produktów i usług własnych oraz podmiotów współpracujących.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach edukacyjnych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach statystycznych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez PFM.PL S.A. w imieniu własnym oraz na zlecenie podmiotów współpracujących, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, z 2015 r. poz. 1844).

Wyrażam zgodę na używanie automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z ustawą Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, 827, 1198, z 2015 r. poz. 1069).

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Portalu Farmaceutyczno Medycznego i akceptuję jego postanowienia.

Błąd. Wypełnij poprawnie wymagane pola.