Index leków

Hormony płciowe i modulatory układu płciowego

 • Activelle, Novo Nordisk (1 tabl. powl. zawiera 1 mg estradiolu (w postaci półwodzianu) oraz 0,5 mg octanu noretysteronu. Preparat zawiera laktozę.)
 • Cilest, Janssen-Cilag International (1 opakowanie zawiera 21 tabl. o stałym składzie: 250 µg norgestimatu i 35 µg etynyloestradiolu.)
 • Diviseq, Orion Corporation (Opakowanie 28 tabl. składa się z 9 tabl. białych zawierających po 2 mg walerianianu estradiolu, 12 tabl. niebieskich zawierających po 2 mg walerianianu estradiolu i 10 mg octanu medroksyprogesteronu oraz 7 tabl. różowych zawierających po 1 mg walerianianu estradiolu.)
 • Estracomb TTS, Novartis Pharma (Preparat składa się z dwóch systemów transdermalnych: plastrów Estraderm TTS, zawierających 4 mg estradiolu, który jest uwalniany z szybkością 50 µg/24 h z powierzchni 10 cm2 oraz plastrów Estragest TTS, zawierających 10 mg estradiolu i 30 mg octanu noretysteronu, które są uwalniane odpowiednio z szybkością: 50 µg/24 h i 250 µg/24 h z powierzchni 20 cm2.)
 • Estraderm TTS, Novartis Pharma (1 system transdermalny zawiera 2 mg, 4 mg lub 8 mg estradiolu, który jest uwalniany odpowiednio z szybkością: 25 µg/24 h z powierzchni 5 cm2, 50 µg/24 h z powierzchni 10 cm2 lub 100 µg/24 h z powierzchni 20 cm2.)
 • Gestomikron, Adamed Pharma (1 tabl. zawiera 5 mg lub 10 mg octanu medroksyprogesteronu.)
 • Menopur, Ferring Pharmaceuticals (1 fiolka zawiera menotropinę w ilości odpowiadającej 75 j.m. FSH i 75 j.m. LH lub 600 j.m. FSH i 600 j.m. LH lub 1200 j.m. FSH i 1200 j.m. LH.)
 • Merional, IBSA Faramceutici Italia SRL (1 fiolka zawiera 75 j.m. menotropiny (hMG), co odpowiada 75 j.m. FSH i 75 j.m. LH.)
 • Microgynon 21 (import r.), Bayer
 • Microgynon 21 (import r.), Bayer
 • Ortho-Gynest, Janssen-Cilag International (1 globulka dopochwowa zawiera 3,5 mg estriolu.)
 • Postinor-Duo, Gedeon Richter (1 tabl. zawiera 750 µg lewonorgestrelu. Preparat zawiera laktozę.)
 • Sayana, Pfizer Europe (1 ampułko-strzykawka jednodawkowa zawiera 104 mg octanu medroksyprogesteronu (MPA). Lek zawiera parahydroksybenzoesan metylu i propylu.)
 • Suzette, Teva Pharmaceuticals Polska (1 tabl. powl. zawiera 75 µg dezogestrelu. Preparat zawiera laktozę.)
 • Tri-Regol, Gedeon Richter (Opakowanie zawiera 21 tabl. powl. - 6 tabl. w kolorze różowym, z których każda zawiera 0,03 mg etynyloestradiolu i 0,05 mg lewonorgestrelu; 5 tabl. w kolorze białym, z których każda zawiera 0,04 mg etynyloestradiolu i 0,075 mg lewonorgestrelu; 10 tabl. w kolorze ochry, z których każda zawiera 0,03 mg etynyloestradiolu i 0,125 mg lewonorgestrelu. Preparat zawiera laktozę i sacharozę.)
 • Trisiston, Jenapharm (Opakowanie 21 tabl. podzielonych na 3 sektory zawierających zmieniającą się w trakcie cyklu dawkę estrogenu i progestagenu: pierwsze 6 dni cyklu - 6 czerwonobrunatnych tabl.: 0,05 mg lewonorgestrelu i 0,03 mg etinylestradiolu; następne 6 dni cyklu - 6 białych tabl.: 0,075 mg lewonorgestrelu i 0,04 mg etinylestradiolu; ostatnie 9 dni - 9 tabl. koloru ochry: 0,125 mg lewonorgestrelu i 0,03 mg etinylestradiolu.)
 • Vendiol, Gedeon Richter (Każdy blister zawiera 28 tabl. powl.: 24 tabl. żółte, z których każda zawiera 0,015 mg etynyloestradiolu i 0,06 mg gestodenu oraz 4 tabl. zielone (placebo), które nie zawierają substancji czynnych. Tabletki zawierają laktozę, a zielone tabl. placebo zawierają ponadto żółcień pomarańczową.)
 • Vibin mini, Polpharma (Każdy blister zawiera 28 tabl. powl.: 21 tabl. różowych, z których każda zawiera 3 mg drospirenonu i 0,02 mg etynyloestradiolu; 7 tabl. białych (placebo), które nie zawierają substancji czynnych. Lek zawiera laktozę.)
gorący temat
Newsletter
Wprowadź swój adres e-mail

Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58. W razie wyrażenia zgody Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez PFM.PL S.A. w celu realizacji usługi newslettera (zawierającego m.in. informacje handlowe i marketingowe o produktach i usługach własnych administratora danych oraz podmiotów z nim współpracujących ). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, przy czym niezbędne do korzystania z newslettera.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( tj. adres e-mail ) przez PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58 w celu przesyłania newslettera (zawierającego m.in. informacje handlowe i marketingowe o produktach i usługach własnych administratora danych oraz podmiotów z nim współpracujących ), zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz.U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.) na podany powyżej adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez PFM.PL S.A. w imieniu własnym oraz na zlecenie podmiotów współpracujących.

Wyrażam zgodę na używanie przez PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58 telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243 z późn. zm.).

Błąd. Wypełnij poprawnie wymagane pola.
REJESTRACJA
Typ konta
Specjalizacja
 
 
Alergologia
Anestezjologia
Chirurgia
Dermatologia i wenerologia
Diabetolog
Endokrynologia
Farmakologia kliniczna
Gastroenterologia
Geriatria
Ginekologia
Hematologia
Immunologia
Internista
Kardiologia
Medycyna
Nefrologia
Okulistyka
Onkologia
Ortopedia
Otorynolaryngologia
Pediatria
POZ
Psychiatria
Reumatologia
Transplantologia
Urologia
Numer PWZ
Imię
Nazwisko
Adres e-mail (login)
Hasło
Powtórz hasło

Administratorem danych osobowych jest PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58. Dane osobowe przetwarzane będą w zakresie dostępu i korzystania z Portalu, a także w celach handlowych, marketingowych, edukacyjnych i statystycznych i nie będą udostępniane innym odbiorcom, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz.U. 2015 poz. 2135 ze zm.).

Użytkownicy Portalu mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanych wyżej celów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingowych produktów i usług własnych oraz podmiotów współpracujących.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach statystycznych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez PFM.PL S.A. w imieniu własnym oraz na zlecenie podmiotów współpracujących, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, z 2015 r. poz. 1844).

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Portalu Farmaceutyczno Medycznego i akceptuję jego postanowienia.

Błąd. Wypełnij poprawnie wymagane pola.