Index leków

Vitrum® Energy

Vitrum® Energy, Unipharm
produkt w bazie ma status nieaktywny
Wskazania:
Preparat jest przeznaczony dla młodzieży i dorosłych, prowadzących aktywny tryb życia oraz narażonych na stres i nadmiar wolnych rodników. Zaleca się jego przyjmowanie w profilaktyce i uzupełnianiu niedoborów witaminowo-mineralnych, dla poprawienia kondycji organizmu, w rekonwalescencji po ciężkich chorobach oraz w innych stanach obniżonej odporności organizmu.
Skład:
1 tabl. powl. zawiera 50 mg ekstraktu z korzenia żeńszenia, 4500 j.m. witaminy A, 300 µg β-karotenu, 4,5 mg witaminy B1, 5,1 mg witaminy B2, 6 mg witaminy B6, 18 µg witaminy B12, 40 mg nikotynamidu, 10 mg kwasu pantotenowego, 400 µg kwasu foliowego, 40 µg biotyny, 120 mg witaminy C, 400 j.m. witaminy D3, 60 j.m. witaminy E, 25 µg witaminy K1, 100 mg wapnia i 48 mg fosforu (w postaci węglanu i wodorofosforanu wapnia), 40 mg magnezu (w postaci tlenku), 80 mg potasu i 73 mg chloru (w postaci chlorku potasu), 18 mg żelaza (Fe2+ w postaci fumaranu), 15 mg cynku (w postaci tlenku), 4 mg manganu (w postaci siarczanu), 2 mg miedzi (w postaci tlenku), 150 µg jodu (w postaci jodku potasu), 120 µg chromu (w postaci chlorku), 75 µg molibdenu (w postaci molibdenianu sodu), 70 µg selenu (w postaci selenianu sodu), 60 µg boru (w postaci boranu sodu), 10 µg cyny (w postaci chlorku), 10 µg wanadu (w postaci metawanadianu sodu), 4 mg krzemu (w postaci dwutlenku), 5 µg niklu (w postaci siarczanu).
Działanie:
Wielowitaminowy preparat zawierający makro- i mikroelementy, niezbędne dla przebiegu podstawowych procesów metabolicznych. Zawarte w preparacie związki o właściwościach przeciwutleniających (witamina E, C, β-karoten, selen) chronią komórki organizmu przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Ekstrakt z korzenia żeńszenia działa tonizująco i adaptogennie, wzmacniając ochronę organizmu przed wpływem stresu.
Przeciwskazania:
Nadwrażliwość na składniki preparatu, hiperwitaminoza A lub D, ciężka niewydolność nerek, marskość wątroby. Nie stosować z innymi preparatami zawierającymi witaminę A lub D (ryzyko przedawkowania).
Środki ostrożności:
Ostrożnie stosować u pacjentów z zaburzeniem czynności nerek lub wątroby.
Ciąża i laktacja:
Preparat może być stosowany w ciąży i okresie karmienia piersią wyłącznie w przypadku, gdy przewidywane korzyści dla matki przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu lub karmionego piersią niemowlęcia.
Efekty uboczne:
Dawkowanie:
Dorośli i młodzież doustnie 1 tabl. dziennie przed lub w trakcie śniadania.
gorący temat
Newsletter
Wprowadź swój adres e-mail

Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58. W razie wyrażenia zgody Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez PFM.PL S.A. w celu realizacji usługi newslettera (zawierającego m.in. informacje handlowe i marketingowe o produktach i usługach własnych administratora danych oraz podmiotów z nim współpracujących ). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, przy czym niezbędne do korzystania z newslettera.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( tj. adres e-mail ) przez PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58 w celu przesyłania newslettera (zawierającego m.in. informacje handlowe i marketingowe o produktach i usługach własnych administratora danych oraz podmiotów z nim współpracujących ), zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz.U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.) na podany powyżej adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez PFM.PL S.A. w imieniu własnym oraz na zlecenie podmiotów współpracujących.

Wyrażam zgodę na używanie przez PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58 telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243 z późn. zm.).

Błąd. Wypełnij poprawnie wymagane pola.
REJESTRACJA
Typ konta
Specjalizacja
 
 
Alergologia
Anestezjologia
Chirurgia
Dermatologia i wenerologia
Diabetolog
Endokrynologia
Farmakologia kliniczna
Gastroenterologia
Geriatria
Ginekologia
Hematologia
Immunologia
Internista
Kardiologia
Medycyna
Nefrologia
Okulistyka
Onkologia
Ortopedia
Otorynolaryngologia
Pediatria
POZ
Psychiatria
Reumatologia
Transplantologia
Urologia
Numer PWZ
Imię
Nazwisko
Adres e-mail (login)
Hasło
Powtórz hasło

Administratorem danych osobowych jest PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58. Dane osobowe przetwarzane będą w zakresie dostępu i korzystania z Portalu, a także w celach handlowych, marketingowych, edukacyjnych i statystycznych i nie będą udostępniane innym odbiorcom, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz.U. 2015 poz. 2135 ze zm.).

Użytkownicy Portalu mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanych wyżej celów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingowych produktów i usług własnych oraz podmiotów współpracujących.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach statystycznych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez PFM.PL S.A. w imieniu własnym oraz na zlecenie podmiotów współpracujących, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, z 2015 r. poz. 1844).

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Portalu Farmaceutyczno Medycznego i akceptuję jego postanowienia.

Błąd. Wypełnij poprawnie wymagane pola.