Index leków

Milupa basic-p

Milupa basic-p, Milupa
produkt w bazie ma status nieaktywny
Wskazania:
Leczenie żywieniowe niemowląt i dzieci z zaburzeniami metabolizmu aminokwasów i białka (np. kwasice organiczne, zaburzenia cyklu mocznikowego), niedożywieniem energetycznym oraz niedoborem składników mineralnych i pierwiastków śladowych.
Skład:
100 g proszku zawiera 62 g węglowodanów; 32 g tłuszczu (w tym 5,2 g kwasu linolowego i 0,5 g kwasu α-linolenowego); witaminy: 400 µg RE witaminy A, 0,3 mg witaminy B1, 0,4 mg witaminy B2, 0,4 mg witaminy B6, 0,9 µg witaminy B12, 50 µg kwasu foliowego, 2,5 mg witaminy B5, 4,6 mg witaminy B3, 22 µg biotyny, 45 mg witaminy C, 7 µg witaminy D3, 6 mg α-TE witaminy E, 22,1 µg witaminy K1; składniki mineralne: 400 mg potasu, 410 mg wapnia, 270 mg chlorków, 240 mg fosforu, 205 mg sodu, 40 mg magnezu, 6,4 mg żelaza, 3,9 mg cynku, 0,34 mg miedzi, 57 µg jodu, 0,5 mg manganu, 20 µg chromu, 24 µg molibdenu, 0,2 mg fluorków, 6 µg selenu oraz 90 mg choliny, 100 mg mioinozytolu, 9,8 mg L-karnityny, 0,1 g azotu niebiałkowego. Wartość energetyczna 100 g: 2238 kJ (536 kcal). Osmolalność: 130-150 mOsmol/kg H2O; osmolarność: 120-140 mOsmol/l.
Działanie:
Preparat leczniczy przeznaczony do specjalnych celów żywieniowych, nie zawierający białka.
Przeciwskazania:
Nie stosować pozajelitowo.
Środki ostrożności:
Ciąża i laktacja:
Efekty uboczne:
Dawkowanie:
Doustnie. Dawkowanie indywidualne, zależne od wieku, masy ciała i stanu metabolicznego pacjenta. Preparat można dodawać do napojów i potraw. Tolerowane białka i (lub) aminokwasy mogą być dodawane bezpośrednio do przygotowanego preparatu. Porcję do karmienia należy przygotować bezpośrednio przed spożyciem.
gorący temat
Newsletter
Wprowadź swój adres e-mail

Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58. W razie wyrażenia zgody Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez PFM.PL S.A. w celu realizacji usługi newslettera (zawierającego m.in. informacje handlowe i marketingowe o produktach i usługach własnych administratora danych oraz podmiotów z nim współpracujących ). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, przy czym niezbędne do korzystania z newslettera.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( tj. adres e-mail ) przez PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58 w celu przesyłania newslettera (zawierającego m.in. informacje handlowe i marketingowe o produktach i usługach własnych administratora danych oraz podmiotów z nim współpracujących ), zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz.U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.) na podany powyżej adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez PFM.PL S.A. w imieniu własnym oraz na zlecenie podmiotów współpracujących.

Wyrażam zgodę na używanie przez PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58 telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243 z późn. zm.).

Błąd. Wypełnij poprawnie wymagane pola.
REJESTRACJA
Typ konta
Specjalizacja
 
 
Alergologia
Anestezjologia
Chirurgia
Dermatologia i wenerologia
Diabetolog
Endokrynologia
Farmakologia kliniczna
Gastroenterologia
Geriatria
Ginekologia
Hematologia
Immunologia
Internista
Kardiologia
Medycyna
Nefrologia
Okulistyka
Onkologia
Ortopedia
Otorynolaryngologia
Pediatria
POZ
Psychiatria
Reumatologia
Transplantologia
Urologia
Numer PWZ
Imię
Nazwisko
Adres e-mail (login)
Hasło
Powtórz hasło

Administratorem danych osobowych jest PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58. Dane osobowe przetwarzane będą w zakresie dostępu i korzystania z Portalu, a także w celach handlowych, marketingowych, edukacyjnych i statystycznych i nie będą udostępniane innym odbiorcom, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz.U. 2015 poz. 2135 ze zm.).

Użytkownicy Portalu mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanych wyżej celów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingowych produktów i usług własnych oraz podmiotów współpracujących.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach statystycznych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez PFM.PL S.A. w imieniu własnym oraz na zlecenie podmiotów współpracujących, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, z 2015 r. poz. 1844).

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Portalu Farmaceutyczno Medycznego i akceptuję jego postanowienia.

Błąd. Wypełnij poprawnie wymagane pola.