Index leków

Leki stosowane w zaparciach

 • Altra, Herbapol Poznań (1 tabl. draż. zawiera 83,3 mg wyciągu suchego z kory kruszyny, co odpowiada 10-15 mg glikozydów hydroksyantrachinowych w przeliczeniu na glukofrangulinę A. )
 • Bekunis, Roha Arzneimittel (1 draż. zawiera 150-220 mg suchego wyciągu z owoców senesu, co odpowiada 20 mg pochodnych hydroksyantracenowych w przeliczeniu na sennozyd B.)
 • Bisacodyl VP, PharmaSwiss Česká republika (1 tabl. dojelitowa zawiera 5 mg bisakodylu. Preparat zawiera laktozę jednowodną.)
 • Figura 2, Herbapol Lublin (100 g mieszanki zawiera 16,7 g kory kruszyny. 1 torebka zawiera 30 mg antrapochodnych w przeliczeniu na glukofrangulinę A.)
 • Fleet Phospho Soda, E.c. de Witt & Company (45 ml roztworu zawiera 24,4 g dwuwodnego dwuwodorofosforanu sodu i 10,8 g dwunastowodnego wodorofosforanu sodu (zawartość sodu wynosi 5 g/45 ml preparatu).)
 • Forlax, Ipsen Pharma (1 saszetka zawiera 10 g makrogolu 4000. Proszek zawiera sacharynę, sorbitol i dwutlenek siarki.)
 • Fortrans, Ipsen Pharma (1 saszetka (74 g) zawiera: 64,0 g makrogolu 4000 (glikol polietylenowy 4000), 5,7 g bezwodnego siarczanu sodu, 1,68 g wodorowęglanu sodu, 1,46 g chlorku sodu, 0,75 g chlorku potasu.)
 • Lactulosum Aflofarm, Aflofarm Farmacja Polska (15 ml syropu zawiera 7,5 g laktulozy.)
 • Lactulosum Polfarmex, Polfarmex (15 ml syropu zawiera 7,5 g laktulozy.)
 • Laxitab, Biofarm® (1 tabl. powl. zawiera 200 mg wyciągu suchego z korzenia rzewienia, co odpowiada 10 mg reiny.)
 • Red-slim tea, Elanda (100 g mieszanki zawiera: 60 g kwiatu hibiskusa i 40 g liści senesu. 1 torebka zawiera nie mniej niż 18 mg antranoidów.)
 • Rektiolax, Marmir (1 mikrowlewka (5 ml) zawiera 450 mg cytrynianu sodu, 45 mg laurylosulfonianu sodu, 3 g sorbitolu, 625 mg glicerolu.)
 • Senalax K, Hasco-Lek (1 kaps. zawiera 25 mg wyciągu suchego z liści senesu oraz 67 mg wyciągu suchego z kory kruszyny, co odpowiada 10 mg sumy glikozydów hydroksyantracenowych w przeliczeniu na glukofrangulinę A.)
 • Senesfit, Herbapol Białystok
 • Verolax, Krka
gorący temat
Newsletter
Wprowadź swój adres e-mail

Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58. W razie wyrażenia zgody Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez PFM.PL S.A. w celu realizacji usługi newslettera (zawierającego m.in. informacje handlowe i marketingowe o produktach i usługach własnych administratora danych oraz podmiotów z nim współpracujących ). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, przy czym niezbędne do korzystania z newslettera.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( tj. adres e-mail ) przez PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58 w celu przesyłania newslettera (zawierającego m.in. informacje handlowe i marketingowe o produktach i usługach własnych administratora danych oraz podmiotów z nim współpracujących ), zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz.U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.) na podany powyżej adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez PFM.PL S.A. w imieniu własnym oraz na zlecenie podmiotów współpracujących.

Wyrażam zgodę na używanie przez PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58 telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243 z późn. zm.).

Błąd. Wypełnij poprawnie wymagane pola.
REJESTRACJA
Typ konta
Specjalizacja
 
 
Alergologia
Anestezjologia
Chirurgia
Dermatologia i wenerologia
Diabetolog
Endokrynologia
Farmakologia kliniczna
Gastroenterologia
Geriatria
Ginekologia
Hematologia
Immunologia
Internista
Kardiologia
Medycyna
Nefrologia
Okulistyka
Onkologia
Ortopedia
Otorynolaryngologia
Pediatria
POZ
Psychiatria
Reumatologia
Transplantologia
Urologia
Numer PWZ
Imię
Nazwisko
Adres e-mail (login)
Hasło
Powtórz hasło

Administratorem danych osobowych jest PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58. Dane osobowe przetwarzane będą w zakresie dostępu i korzystania z Portalu, a także w celach handlowych, marketingowych, edukacyjnych i statystycznych i nie będą udostępniane innym odbiorcom, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz.U. 2015 poz. 2135 ze zm.).

Użytkownicy Portalu mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanych wyżej celów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingowych produktów i usług własnych oraz podmiotów współpracujących.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach statystycznych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez PFM.PL S.A. w imieniu własnym oraz na zlecenie podmiotów współpracujących, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, z 2015 r. poz. 1844).

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Portalu Farmaceutyczno Medycznego i akceptuję jego postanowienia.

Błąd. Wypełnij poprawnie wymagane pola.