Index leków

Leki stosowane w chorobach dróg żółciowych i wątroby

 • Chelicur, Hasco-Lek (100 g płynu zawiera 25 g wyciągu płynnego z kłącza kurkumy i ziela glistnika, 0,2 g olejku miętowego. Preparat zawiera 45-55% obj. alkoholu.)
 • Cholavisol, Herbapol Kraków (100 g preparatu zawiera wyciąg z: 14,0 g ziela mniszka z korzeniem, 6,0 g kwiatostanu kocanek, 6,0 g liścia mięty, 6,0 g ziela krwawnika, 6,0 g kory kruszyny, 2,0 g ziela glistnika. Zawiera 1,0-1,4 mg/g związków antranoidowych w przeliczeniu na glukofrangulinę A. Zawartość etanolu: 63-68%.)
 • Cholegran, Herbapol Pruszków
 • Digestiol, Herbapol Poznań (1 kaps. zawiera 170 mg wyciągu suchego z ziela karczocha zwyczajnego o zawartości 0,6% kwasu chlorogenowego.)
 • Hepa-Merz, Merz Pharmaceuticals (1 ampułka (10 ml) zawiera 5 g L-asparaginianu L-ornityny.)
 • Hepa-Merz, Merz Pharmaceuticals (1 saszetka (5 g granulatu) zawiera 3 g L-asparaginianu L-ornityny. Preparat zawiera żółcień pomarańczową, sacharynę sodową, cyklaminian sodu, fruktozę.)
 • Liproxal, Biofarm® (1 kaps. zawiera 400 mg suchego wyciągu z liści karczocha.)
 • Maximaroll, Aflofarm Fabryka Leków (1 tabl. zawiera 70 mg sylimaryny z wyciągu suchego z owocu ostropestu plamistego (24-27:1), o zawartości 58 % ± 10 % sylimaryny w przeliczeniu na sylibininę. Preparat zawiera sorbitol.)
 • Solaren, Herbapol Pruszków (100 g płynu zawiera wyciąg z kłącza kurkumy (1:5,1). Preparat zawiera etanol.)
 • Sylimarynal, Herbapol Lublin (1 kaps. zawiera 149 mg suchego ekstraktu z owocu ostropestu plamistego co odpowiada nie mniej niż 100 mg sylimaryny, zawierającej nie mniej niż 40 mg sylibininy. 1 kaps. forte zawiera 215 mg suchego wyciągu z owocu ostropestu plamistego co odpowiada 150 mg sylimaryny w przeliczeniu na sylibininę.)
 • Sylivit, Herbapol Poznań (Sylivit 80: 1 kaps. zawiera 114,3 mg wyciągu suchego z łuski ostropestu plamistego o zawartości nie mniej niż 80 mg flawonlignanów w przeliczeniu na sylibilinę, 2 mg witaminy B1, 2 mg witaminy B2, 2 mg witaminy B6, 10 mg witaminy PP i 4 mg pantotenianu wapnia. Sylivit 150: 1 kaps. zawiera 214,3 mg wyciągu suchego z łuski ostropestu plamistego, 10 mg witaminy B1, 4 mg witaminy B2, 10 mg witaminy B6, 10 mg witaminy PP i 4 mg pantotenianu wapnia.)
 • Talion, Herbapol Kraków (Preparat stanowi wyciąg płynny z ziela i korzenia mniszka. Zawiera 25% obj. etanolu.)
gorący temat
Newsletter
Wprowadź swój adres e-mail

Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58. W razie wyrażenia zgody Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez PFM.PL S.A. w celu realizacji usługi newslettera (zawierającego m.in. informacje handlowe i marketingowe o produktach i usługach własnych administratora danych oraz podmiotów z nim współpracujących ). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, przy czym niezbędne do korzystania z newslettera.

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ( tj. adres e-mail ) przez PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58 w celu przesyłania newslettera (zawierającego m.in. informacje handlowe i marketingowe o produktach i usługach własnych administratora danych oraz podmiotów z nim współpracujących ), zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz.U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera zawierającego informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.) na podany powyżej adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez PFM.PL S.A. w imieniu własnym oraz na zlecenie podmiotów współpracujących.

Wyrażam zgodę na używanie przez PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58 telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243 z późn. zm.).

Błąd. Wypełnij poprawnie wymagane pola.
REJESTRACJA
Typ konta
Specjalizacja
 
 
Alergologia
Anestezjologia
Chirurgia
Dermatologia i wenerologia
Diabetolog
Endokrynologia
Farmakologia kliniczna
Gastroenterologia
Geriatria
Ginekologia
Hematologia
Immunologia
Internista
Kardiologia
Medycyna
Nefrologia
Okulistyka
Onkologia
Ortopedia
Otorynolaryngologia
Pediatria
POZ
Psychiatria
Reumatologia
Transplantologia
Urologia
Numer PWZ
Imię
Nazwisko
Adres e-mail (login)
Hasło
Powtórz hasło

Administratorem danych osobowych jest PFM.PL S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Szosa Bydgoska 58. Dane osobowe przetwarzane będą w zakresie dostępu i korzystania z Portalu, a także w celach handlowych, marketingowych, edukacyjnych i statystycznych i nie będą udostępniane innym odbiorcom, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (t.j. Dz.U. 2015 poz. 2135 ze zm.).

Użytkownicy Portalu mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanych wyżej celów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach marketingowych produktów i usług własnych oraz podmiotów współpracujących.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach statystycznych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez PFM.PL S.A. w imieniu własnym oraz na zlecenie podmiotów współpracujących, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, z 2015 r. poz. 1844).

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Portalu Farmaceutyczno Medycznego i akceptuję jego postanowienia.

Błąd. Wypełnij poprawnie wymagane pola.